2. športni dan za učence od 6. do 9. razreda

2016_11_24_Sportni_dan_3VIO_naslovna

V četrtek, 24. novembra 2016,  je za učence od 6. do 9. razreda potekal 2. športni dan, na katerem smo se učenci preizkusili v različnih športnih disciplinah.

Učenke in učenci 6. razreda so se ob 8.20 odpravili v Terme Ptuj, kjer so imeli preverjanje znanja iz plavanja.

Sedmošolci smo se v Termah Ptuj preizkusili v igranju tenisa, pri katerem smo se zelo zabavali. Nato smo se odpravili proti mestnem stadionu Ptuj, kjer smo se preizkusili še v kegljanju.

Tudi osmošolci so se preizkusili v dveh disciplinah, in sicer v bowlingu ter v streljanju.

Učenke in učenci 9. razreda pa so se nekaj časa potili v fitnesu, kjer so lahko razgibali prav vse mišice svojih teles, nato pa so se tudi oni, tako kot osmošolci, sprostili ob bowlingu.

Zapisali učenki IP-TISK: Evelina Palushaj in Alin Zadravec, 7. b