Najbolj sladko vozilo 2016

GoCarGo_naslovna

Tudi v tem šolskem letu smo se učenci naše šole pod mentorstvom ge. Vide Lačen in g. Petra Majcna udeležili projekta Go-Car-Go; Bo, kar bo! Kar nekaj mesecev smo se v naši tehniški učilnici potili Neja, Nika, Jaka, Anej, Matija in Sebastijan, ko smo izdelovali naše letošnjo vozilo. V sredo, 18. maja 2016, je napočil dan, ko smo se z našim »Nutella car ekstramobilom« odpravili na tekmovanje, ki je potekalo v Srednješolskem centru Ptuj. Tekmovali smo v treh disciplinah, in sicer v slalomu, veleslalomu in hitrostni vožnji. Na tekmovanju je naše vozilo prejelo nagrado za »najbolj sladko vozilo 2016«.

Med tekmovanjem smo imeli tudi nekaj prostega časa, ki smo ga izkoristili za ogled vojaških vozil. Na tekmovanju smo se zelo zabavali, posneli pa smo tudi krajši videoposnetek, ki si ga lahko ogledate spodaj.

Zapisala: Neja Veit, 8. a