Valeta (13.6.2014)

Valeta 2014

V petek, 13. junija 2014, so se naši devetošolci poslovili od Olgice. Na valeti, ki si jo pripravili za svoje starše in delavce šole, so prikazali številne svoje talente.

Najprej so, tako kot zadnjih nekaj let, zaplesali četvorko in nekaj drugih plesov, nato pa se je začelo čisto zares. Valeto sta otvorila Ivana in Žak, ki sta nas kot prvi voditeljski par popeljala skozi “svetovno premiero biografske komedije generacije 2005-2014”. Kasneje sta ju na voditeljskem mestu zamenjala Melani in Nastja.

Gledalci smo lahko uživali v čudovitih glasbenih točkah, skečih in videoposnetkih, ki so jih pripravili za nas.

Ob koncu so devetošolci prejeli tudi zaključna spričevala in priznanja ter knjižne nagrade, zlati odličnjaki pa so se vpisali v zlato knjigo.

Zapisali: šolski novinarji

Za prenos fotografij v paketu kliknite tukaj!

{gallery}galerija_13_14/2014_06_13_Valeta{/gallery}