Olgica in mi, št. 2 (16.6.2014)

Šolsko glasilo “Olgica in mi, št. 2”

V petek, 13. junija 2014, je izšla druga številka šolskega glasila Olgica in mi, v katerem lahko berete o življenju in delu na šoli ter o naših dosežkih, prepričate pa se lahko tudi o naši ustvarjalnosti.

V drugi številki smo dodali tri nove rubrike, med njimi tudi “Olgica se spominja”, v kateri posebno pozornost namenjamo našim devetošolcem, ki so se v petek poslovili od nas. V rubriki “Olgica tekmuje” tokrat izpostavljamo tudi tri devetošolce – letošnje naj učence generacije, in sicer naj učenko Vido Julijo Janžekovič, naj športnika Žaka Ciglarja in naj kulturnico Ivano Ilec.  Vsem trem iskrene čestitke!

Tudi tokrat vabimo vse, ki bi sami aktivno želeli sodelovati pri nastanku našega in vašega glasila, da nam pošljete svoje predloge ali prispevke na solski.novinarji@olgica.si.

Do tretje številke bo tokrat potrebno počakati kar nekaj časa, saj bo izšla v naslednjem šolskem letu – februarja 2015.

Elektronsko različico druge številke lahko preberete s klikom na spodnjo naslovnico.

Obilo užitkov v branju!

Šolski novinarji