Matematika – šolsko (20.3.2014)


Uradni rezultati šolskega tekmovanja iz matematike

Mednarodni matematični kenguru  za bronasta Vegova priznanja

Šolsko tekmovanje iz matematike je potekalo v četrtek, 20. marca 2014. Na tekmovanju je sodelovalo 65 učencev I. VIO, 32 učencev II. VIO in 59 učencev III. VIO.

Bronasto priznanje so osvojili:

1. razred:

Urh Šajtegel, Emma Sartor, Matjaž Alič, Mai Karo, Ela Kukovica Čačković, Maj Mahorič, Martin Marinkovič Borovnik, Nel Cartl, Darma Fenos, Ela Holc, Aleja Horvat, Ivana Lah, Alisa Leber, Nina Markež, Staš Pevec in  Mark Tavčar.

2. razred:

Nejc Strašek, Enej Stanovnik, Tim Vinkler, Jaša Hlupič, Nik Tavčar in  Ela Gašparič.

3. razred:

Sara Desku, Vita Lazič, Iva Prša Đerič, Andraž Alič, Lia Kampl, Jakob Val Mogu, Jure Peklar  in Darvin Vauda Benčevič

4. razred:

Luka Hodnik, Etian Dane Pavlica, Nina Janžekovič, Jan Miklošič, Matija Papdi, Lucija Dimovski Ivanuš in Vita Koren.

5. razred:

Tomaž Kelnerič, Matija Bojnec, Andrej Majnik, Pia Gale in  Alja Prša Đerić.

6. razred:

Bor Žarkovič Preac, Anej Podgorelec, Jure Kekec in Taša Rojko.

7. razred:

Teo Ciglar, Aldina Clarisa Ban, Jaša Bojnec, Gabrijela Anžel, Matej Šilak in Nika Šoštarič.

8. razred:

Amadeja Čerček, Robert Babić, Sarah Ines Rakuš, Ajda Podgorelec in Vita Mrgole.

9. razred:

Vida Julija Janžekovič, Teja Žibrat in Melani Fajt.

 

Na področno tekmovanje, ki bo 2. 4. 2014 na OŠ Borisa Kidriča,  se je uvrstilo sedem učencev:

7. razred: ALDINA CLARISA BAN, TEO CIGLAR in JAŠA BOJNEC

8. razred: ROBERT BABIĆ in AMADEJA ČERČEK

9. razred: VIDA JULIJA JANŽEKOVIČ in TEJA ŽIBRAT

 

 

Vsem dobitnikom priznanj  ISKRENE ČESTITKE, udeležencem področnega tekmovanja pa veliko uspeha.

 

Mentorici :

Vida Lačen in  Darja Šprah

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja