Frkolinove nagrade 2014 (6.3.2014)

Nagrajenci Frkolinovih nagrad 2014

Letos smo se učenci OŠ Olge Meglič odzvali na likovni in literarni natečaj, ki ga je razpisala OŠ Rače – FRKOLINOVE NAGRADE 2014. Učenci 1. VIO in 2. VIO smo likovno ustvarjali na temo Otrok in otroški svet, literarno pa smo ustvarjali na temo Otrok, otroške oči vidijo.

Učenci so bili zelo ustvarjalni pri razredni uri in dodatnem pouku. Pisali so pesmi in zanimive zgodbe ter likovno ustvarjali.Da so bili zelo uspešni in ustvarjalni nam povedo tudi priznanja, ki so jih dobili učenci 5.b razreda za literarno področje pod mentorstvom Marjete Kosi: Ana Vindiš, Brina Bohl in Nik Vrbnjak.

Na likovnem področju pa je bil zelo uspešen učenec 3.b razreda, Jakob Val Mogu, pod mentorstvom Simone Truntič.

Čestitke in tako naprej!

Od leve: Brina Bohl, Ana Vindiš, Nik Vrbnjak, Jakob Val Mogu