ANGLEŠČINA 9 – šolsko tekmovanje (4.12.2012)

ŠOLSKO TEKMOVANJE – ANGLEŠČINA (9. razred)

V ponedeljek, 19. novembra 2012, smo izvedli šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika, ki se ga je udeležilo 30 učenk in učencev 9. razredov.

Svoje znanje so preverili pri reševanju pisnega preizkusa, sestavljenega iz treh delov. Prvi del, vreden 17 točk, je preverjal bralno razumevanje, drugi del (18 točk) rabo jezika, tretji del (15 točk) pa pisno sporočanje.

Učenci so se zelo dobro odrezali, saj jih je skoraj tretjina (natančneje 9) dosegla bronasto priznanje, od tega pa so se tri učenke in en učenec uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo v četrtek, 31. januarja 2013 na OŠ Borisa Kidriča v Kidričevem.

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE

URADNI REZULTATI (objavljeni 4. 12. 2012)

BRONASTO PRIZNANJE IN UVRSTITEV NA REGIJSKO TEKMOVANJE

Dolores Krajnc, 9. a

Barbara Gaiser, 9. b

Matic Habjanič, 9. a

Urška Uhan, 9. a

BRONASTO PRIZNANJE

Tim Vedernjak, 9. a

Lana Žarković Preac, 9. a

Tjaša Galič, 9. b

Špela Hlupič, 9. b

Luka Čeh, 9. a

Vsem učencem iskreno čestitava! Dolores, Barbari, Maticu in Urški pa želiva obilo uspeha na regijskem tekmovanju!

Mentorja:     Vojko Jurgec & Ksenija Kovačič Žižek