Dan mlade ustvarjalnosti (18.6.2012)

DAN MLADE USTVARJALNOSTI

Na zaključku šolskega leta 2011/2012 smo bili gostitelji najuspešnejšim osnovnošolcem, športnikom in glasbenikom MO Ptuj. Župan MO Ptuj dr. Štefan Čelan je v družbi ravnateljic in ravnateljev ptujskih šol podelil priznanja zlatim odličnjakom in odličnjakinjam, najuspešnejšim glasbenikom in glasbenicam, najuspešnejšim osnovnošolcem in osnovnošolkam posameznih šol, naj glasbenici ter proglasil naj osnovnošolko in naj glasbenico MO Ptuj. Direktor Športnega zavoda Ptuj Sandi Mertelj pa je v družbi svečane gostje Mine Markovič, svetovne prvakinje v športnem plezanju, podelil priznanja najuspešnejšim športnikom in športnim ekipam osnovnih šol MO Ptuj ter proglasil najuspešnejšo športnico in športnika med ptujskimi osnovnošolci.

{gallery}galerija_11_12/2012_06_18_Mlada_ustvarjalnost{/gallery}